MINDLESS MASS NIGHTS

By Kovall

Ladies and Gentelmens! From the very depths of Hell! Mindless Mass Night! Tymi słowami rozpocząłem koncert w Bourbon Street, bo miałem tę przyjemność bycia konferansjerem hehe.

bourbon

Cztery świetne zespoły śmiercio-metalowe. Był to koncert w ramach trasy Sphere, promujący ich trzecie wydawnictwo Mindless Mass. Gościem specjalnym byli moi serdeczni kumple z Symbolical. Pub na czas gigu zmienił swoje oblicze ale nie za sprawą demolki tylko ze względu na sprzęt muzyków musiała być zamknięta jego część.

k1

Sam koncert był nagłośniony na przyzwoitym poziomie, wspieranie się kapel dało radę. Ludzików nie mało ale też i nie było tłumów, chociaż liczyłem na to. Słuchajcie, na temat muzyki nie będę się rozpisywał bo  dla mnie była zaj…sta. A jak chcecie wiedzieć jaka to kupcie ich płyty, idźcie na ich koncerty i wypijcie za ich zdrowie. Grają bowiem dla Was, nawet 15 lat i dłużej. Ja tak zrobiłem, browary spiłem, z Cymerem SYMBOLICAL sweet focię zrobiłem i zaszalałem pod sceną.

Cymer

A że mam banię na perkusję to musiałem przytruć du.ę pałkerom i wysępić pałeczki do kolekcji. Dostałem dwie nowe: od Daray z Symbolical i ThOrn ze Sphere. Z dedykacją a jak 🙂 Dzięki Wam koledzy za tak wspaniałe podarki.

pałki

Tu muszę przeprosić ale nie mam więcej fotek. Piwo było bardzo dobre 😛 Do następnego gigu!!!

Kovall