Hej Naprzód Marsz!

By Kovall

W piątunio skoczyłem sobie do Bełchatowa na rozpoczynające się dni tego sąsiedniego miasta. Była tam impreza towarzysząca, której jednym z zespołów był Proletaryat. Przed nimi grali Belhaven, radomszczański AFT2 i Mobilizacja, którą udało mi się jeszcze zobaczyć. Chłopaki z Proletaryatu akurat też już dojechali więc postanowiłem się zakręcić i umówić po koncercie na rozmowę. Zagadałem z managerem Zbyszkiem „Strzałką” Strzałkowskim i mimo napiętego harmonogramu jakoś udało się dogadać i obiecał, że damy radę. Koncert trwał, zagrali najpierw nowe kawałki a potem to na co publika czekała czyli Tienanmen, 1000 lat, Proletariat, Czarne Szeregi, Srajmy, Pokój z kulą w głowie czy Kolesie, kawałek, który puszczał mi brat. Wisienką na torcie był oczywiście Hej Naprzód Marsz, z zaśpiewanym przez fanów refrenem.

Po koncercie pogawędki i fotki z fanami a ja dzięki uprzejmości Krzyśka Zygmy z AFT2 dotarłem na back stage, znalazłem Strzałkę i po paru minutach byliśmy już w garderobie zespołu z Oleyem i Kacprem. Powspominaliśmy trochę ale też i chłopaki zdradzili kilka planów na przyszłość.

prolTo wszystko co widzicie na stole to rekwizyty 😉

proleA tu Oley pokazuje jak należy tańczyć pogo 🙂

prSerdeczny uścisk na koniec.

Zapis fragmentów z koncertu jak i tej miłej pogawędki jest powyżej, jednak ze względu na niektóre słowa muszę uprzedzić, że jest od lat 18+  🙂 Jednak to rock’n’roll!!!

Miłego odsłuchu i do usłyszenia przy następnym nagraniu 🙂